Repertuar radomskich kin. Sprawdź czym kuszą kina w Radomiu! Maraton Zmierzch - Multikino - Kino - Co za dzień
baner

Maraton Zmierzch - Multikino


W związku z premierą najnowszej części "Sagi Zmierzch: Przed świtem cz. 1", Multikino zaprasza wszystkich kinomaniaków na Maraton Zmierzchu, który odbędzie się 17 listopada od 16:00, aż do północy, kiedy widzowie zobaczą po raz pierwszy "Sagę Zmierzch: Przed świtem cz. 1".


Plan Maratonu:

17 listopada godz. 16:00

1. Zmierzch
2. Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu
3. Saga Zmierzch: Zaćmienie

Tuż po maratonie organizatorzy zapraszają wampiromaniaków na premierę najnowszej części "Sagi...", która kontynuuje historię B
baner
ell i Edwarda. Seans rozpocznie się o północy.

Cena za filmy z Maratonu...:
22 zł - normalny
19 zł - ulgowy
16 zł - dla posiadaczy legitymacji ISCI, ITIC

Za premierowy seans "Sagi..." o północy, trzeba będzie zapłacić osobno (zgodnie z cennikiem kina).

Na Maraton Zmierzchu mogą przyjść osoby pełnoletnie, szesnastolatkowie muszą przynieść ze sobą pisemną zgodę rodziców, a czternastolatkowie obejrzą filmy tylko pod opieką dorosłego.

UWAGA!
Jeśli ktoś z różnych względów nie będzie mógł przyjść 17 listopada, Multikino organizuje powtórkę Maratonu Zmierzchu następnego dnia (18. 11.) od 20:00.

W związku z Maratonem Zmierzch i premierą "Sagi Zmierzch: Przed świtem cz. 1" serwis informacyjny cozadzien.com.pl organizuje KONKURS! Szczegóły na stronie Filmoteki.

Zapraszamy!

K. S.


Tagi: kino, radom

Najnowsze wiadomości

Reklama
Polecany artykuł

ENEMEF: Maraton Strachu w Multikinie Multikino zaprasza w piątek, 13 października od godz. 22 na ENEMEF: Maraton Strachu z premierą...

x