Repertuar radomskich kin. Sprawdź czym kuszą kina w Radomiu! Kino Kobiet - Helios - Kino - Co za dzień
baner

Kino Kobiet - Helios


W środę 16 listopada panie obejrzały najnowszą polską komedię "Listy do M." Niektóre skorzystały z bezpłatnego makijażu w stylu wieczorowym, który wykonały kosmetyczki z perfumerii Douglas. Dodatkową atrakcją był konkurs z cennymi nagrodami, ufundowanymi przez perfumerię. 


Premiera "Listów do M." odbyła się 10 listopada w Radomiu. Odtwórcami głównych ról są m.in.: Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Maciej Sturh, Wojciech Malajkat, Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Wagner. Film przedstawia historię pięciu par, które w okresie świąt Bożego Narodzenia przeżywają różne zabawne i niekiedy frapujące sytuacje. "Listy do M." są pełne niewymuszonych śmiesznych wydarzeń, gagów słownych, które charakteryzują każdą z postaci. Wspaniałym uzupełnieniem kreacji aktorskich są dzieci, które w nietypowy sposób ubarwiają film. Doskonała muzyka, oddająca klimat świąt, realia współczesnej polskiej rodziny, która usiłuje przeżyć Wigilię w należyty sposób, szybkie romanse z Mikołajem i Mikołajką, para gejów na tradycyjnej rodzinnej Wigilii, zagubiona dziewczynka z domu dziecka, która niespodziewanie spędzi święta w towarzystwie zasadniczej i bezwzględnej dyrektorki radia - to tylko niektóre sceny z tego filmu. Warto go obejrzeć, bo już dawno polska kinematografia nie zrobiła tak dobrej komedii.

baner
Kino Kobiet jest świetnym sposobem na odstresowanie zwłaszcza po wyczerpującym tygodniu pracy. To idealny odpoczynek od problemów życia codziennego, który przyda się każdej z nas.

K.S.


Najnowsze wiadomości

Reklama
Polecany artykuł

ENEMEF: Maraton Strachu w Multikinie Multikino zaprasza w piątek, 13 października od godz. 22 na ENEMEF: Maraton Strachu z premierą...

x