Repertuar radomskich kin. Sprawdź czym kuszą kina w Radomiu! Kino Kobiet już 27 lutego - Kino - Co za dzień

Kino Kobiet już 27 lutego


Najbliższe spotkanie z cyklu Kino Kobiet odbędzie się 27 lutego o godz. 18:30. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie.

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na holu kina oraz na sali kinowej. Najbliższe spotkanie z cyklu Kino Kobiet odbędzie się 27 lutego o godz. 18:30. Panie obejrzą nominowany do 8. Oscarów komediodramat "Poradnik pozytywnego myślenia". W obsadzie gwiazdy - Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper, Julia Stiles i Chris Tucker.
 
W lutym mnóstwo atrakcji i nagród. Do wygrania: ekskluzywne kosmetyki i produkty zdrowotne,
baner
v>
kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz twarzy a także perfumy i akcesoria do makijażu, vouchery do pierwszego w naszym mieście sal do gry w squash'a, vouchery umożliwiające nieodpłatną aranżację wnętrza, odtwarzacze MP3.
 
O filmie:Pat Solatano nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii "pozytywnego myślenia". Jego konsekwentna strategia zmienia się, gdy poznaje intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany. Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie nieważnymi wspomnieniami.
 
Więcej szczegółów już wkrótce.
 
Cena biletu wynosi 20 zł. W przypadku jednorazowego zakupu powyżej 15 biletów cena to 17 zł. za jeden bilet.
 
Na seans nie obowiązuje rezerwacja miejsc, wyłącznie sprzedaż biletów. Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane zaproszenia, kupony specjalne oraz vouchery. Liczba miejsc jak zwykle ograniczona.


red. K. S.


Polecany artykuł

ENEMEF: Maraton Strachu w Multikinie Multikino zaprasza w piątek, 13 października od godz. 22 na ENEMEF: Maraton Strachu z premierą...

x