Imprezy klubowe i nie tylko. Sprawdź gdzie się bawić w Radomiu. Silent Disco w Auli - Imprezy - Co za dzień
baner

Silent Disco w Auli


Już 10 grudnia Klub Studencki Aula zaprasza wszystkich na trzecią edycję imprezy Silent Disco. Zjawisko to popularne jest szczególnie na Zachodzie. Zwolennicy uważają, że to niesamowite przeżycie, a obserwacja ludzi bawiących się w ciszy, to jak świetna komedia w teatrze.


Każdy z uczestników dostaje parę słuchawek bezprzewodowych, dzięki którym można słuchać muzyki. 3 Dj`ów grających jednocześnie na 3 osobnych kanałach umożliwia każdemu zabawę z muzyką, na którą ma w danej chwili ochotę! Nie podoba ci się muzyka puszczana przez pierwszego dj-a? Po prostu przełączasz na drugi lub trzeci kanał. Do wyboru : polska muzyka, hity lat 70. - 90. oraz muzyka klubowa.

Jeżeli przyjdziecie na SILENT DISCO zauważycie, że czegoś brakuje - to wrażenie zniknie w chwili, gdy założycie słuchawki. Od tej pory będziecie sprawować całkowitą władzę nad muzyką, przy której w danym momencie macie ochotę się bawić. Przez regulację głośności i przycisk całkowitego wyciszenia będziecie „kontrolować” atmosferę wśród swoich znajomych.

Wstęp :

Bilety dostępne w przedsprzedaży do : 04.XII - Pt - 10 pln, w dniu imprezy 15 pln.

Uwaga:

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!


baner

Bezpłatnej rezerwacji stolików można dokonywać telefonicznie pod nr 483617389 lub 781 705 151 od pon do pt. w godz. od 10:00.Red. R.K.


Polecany artykuł

Weekend w klubie LEMON Sound Gallery

x