JEDLNIA-LETNISKO: Zlot mercedesów

JEDLNIA-LETNISKO: Zlot mercedesów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W najbliższy weekend piątek – niedziela (7 – 9 sierpnia) odbywa się II Radomski Zlot Miłośników Marki Mercedes – Benz. Impreza organizowana jest w Jedlni – Letnisko, w hotelu Pod Różami. Na miłośników motoryzacji czeka również wystawa aut.

- Klub Mercedes Radom to grupa miłośników mercedesów. To już drugi ogólnopolski zlot miłośników tej marki. – wyjaśniają organizatorzy, Mateusz Kalwarczyk i Paweł Kręcisz. - W ubiegłym roku wystawa nad zalewem przyciągnęła około 60 mercedesów i tłumy ludzi.

Głównym punktem programu imprezy to wystawa aut, która będzie miała miejsce w sobotę, 8 sierpnia od godz. 15 do 18 nad brzegiem zalewu Siczki. - Celem naszego zlotu jest zaproszenie na wystawę okolicznych maniaków, fascynatów mercedesów i motoryzacji – dodają organizatorzy.

Udział w zlocie potwierdziły osoby z rożnych stron całego kraju m.in. z Sopotu, Łodzi, Warszawy, Koła czy Wrocławia. Impreza odbywa się po honorowym patronatem wójta gminy Jedlnia – Letnisko Piotra Leśnowolskiego.KS. fot/ Kub Mercedes Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy