Rosną Radomskie Hale Mięsne

Rosną Radomskie Hale Mięsne
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

[gallery id=1090]

Budowa hali na terenie byłego dworca autobusów podmiejskich to jedno z największych tego typu przedsięwzięć w Radomiu. Kilkanaście tygodni temu na placu budowy pojawiły się ciężkie maszyny.

- W tej chwili trwa ustawianie całej konstrukcji obiektu - mówi Eugeniusz Pastuszka, prezes spółki Radomskie Hale Mięsne. - Montowane są kolejne ściany, wkrótce przystąpimy do prac związanych ze stropami. Na razie wszystkie prace przebiegają bez komplikacji i co najważniejsze, nie ma żadnych opóźnień.

Przypomnijmy, że budowa nowej hali odbywa się na wyjątkowo trudnym i grząskim terenie. Za realizację inwestycji odpowiedzialna jest firma Intersol. Koszt realizacji zadania to 15 mln zł.

Obecnie władze spółki podpisują pierwsze umowy z firmami, które chcą mieć w hali swoje stoiska.

- Zainteresowanie jest ogromne. Na jedno pomieszczenie jest 2-3 chętnych. Zawarliśmy już umowy z częścią najemców, ale na razie nie podamy nazw konkretnych firm. Mogę już teraz zapewnić, że będą to sprawdzeni kupcy, którzy dostarczają produkty najlepszej jakości - dodał prezes Pastuszka.

Dodajmy, że w hali na parterze będą funkcjonowały stoiska spożywcze. Na piętrze będzie miejsce na działalność rekreacyjną. Radomskie Hale Mięsne powinny być gotowe za rok.

MS/foto. MS

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy