Podziemny parking w „Pawilonach Rosa” już dostępny

Podziemny parking w „Pawilonach Rosa” już dostępny
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

 

Dwupoziomowy parking znajduje się 7,5 m pod ziemią i został podzielny na cztery sektory. Godzina parkowania kosztuje 2 zł. Jak informuje Michał Molga z firmy Rosa Invest, plusem jest również to, że kierowcy korzystający z tego parkingu nie muszą martwić się o przekroczenie czasu parkowania, ponieważ opłatę ponosi się przy wyjeździe.

- Jeśli komuś zejdzie dłużej na mieście, niż planował, nie musi martwić się o przedłużenie biletu czy mandat za wycieraczką. Zapłaci tylko 2 zł za rozpoczętą godzinę postoju. Czytelny wyświetlacz przy wjeździe informuje, czy są wolne miejsca, czy parking jest pełny. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy abonamenty - informuje Michał Molga.


Parking jest czynny codziennie od godz. 7 do 23, ale zarządcy zapowiadają, że w przyszłości będzie czynny przez całą dobę. Jest on w pełni zautomatyzowany przez system „Amano Xparc”- jego obsługa ma być bardzo prosta i intuicyjna.

Na początku przyszłego roku w pawilonach ma powstać centrum sportowo-rekreacyjne na powierzchni całego II piętra i ma być jednym z najnowocześniejszych w regionie. Na razie projekt jest jednak owiany tajemnicą. Na poddaszu ma zostać otwarta restauracja.

- Rozmawiamy z kilkoma zainteresowanymi osobami. Lokalizacja w centrum miasta i poddasze przyciąga uwagę inwestorów, także spoza Radomia. Mam nadzieje, że szybko domkniemy nasze negocjacje i już wkrótce będzie można tu smacznie zjeść, podziwiając panoramę centrum miasta. Obserwujemy duże zainteresowanie branży medycznej – działają już u nas gabinety  ginekologiczno-położnicze, a w najbliższym czasie zostaną uruchomione gabinety ortopedyczne - zapowiada Michał Molga.

Wkrótce w „Pawilonach Rosa” na parterze zostanie otwarta minigaleria obrazów „Galeria Radomski Kącik” oraz zostanie uruchomiona myjnia samochodowa na parkingu.

Anna Prokop/ Rosa Invest

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy