Znamy terminy Grand-Prix Radomia w tenisie stołowym

Znamy terminy Grand-Prix Radomia w tenisie stołowym
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W lutym i marcu rozegrane zostaną cztery turnieje Grand-Prix amatorów w tenisie stołowym. Zawody odbywać się będą w małej sali PSP Nr 4 w Radomiu, ul. Wyścigowa 49.

Wszystkie turnieje rozgrywane będą w soboty. Inauguracja już 15 lutego, w pierwszy dzień ferii zimowych w województwie mazowieckim. Drugie zawody odbędą się tydzień później, trzecie 8 marca, a ostatni czwarty turniej, 22 marca.

Najlepsze trzy wyniki każdego z zawodników z tych turniejów będą liczone do końcowej klasyfikacji. Zawody rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych. Od godz. 9 rywalizację rozpoczną weterani powyżej 50 lat (urodzeni w 1963r. i starsi), natomiast młodzież i dorośli do 50 lat włącznie (1964r. i młodsi) zagrają od godz. 11:30.

Na najlepszych graczy czekają dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miejski w Radomiu i RTKKF Radom. Sędzią głównym będzie tradycyjnie Krzysztof Witerski (kontakt tel. 664 71 64 34) - zapisy 10 minut przed rozpoczęciem gier lub telefonicznie u sędziego głównego. - Zapraszamy do licznego udziału w zawodach, w szczególności młodzież oraz pasjonatów tenisa stołowego z naszego miasta i regionu. W zawodach mogą grać także zawodnicy z trzeciej, czwartej i piątej ligi. Tytułów z ubiegłego roku bronią: wśród weteranów Jan Molęda, a wśród młodzieży i seniorów Emil Kalbarczyk. Ten jednak nie stanie do obrony tytułu ze względu na grę w drugiej lidze - mówi Krzysztof Witerski.

Po zakończeniu cyklu Grand-Prix dwunastu najlepszych zawodników w każdej kategorii zagra w turnieju Masters, który rozegrany zostanie 29 marca.

MN / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy