Zakończenie Ligi Amatorów

Zakończenie Ligi Amatorów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W poszczególnych ligach grano systemem każdy z każdym o awans do wyższej ligi. Premiowane były dwa pierwsze miejsca w każdej grupie. Dwóch  najsłabszych będzie w następnych rozrywkach występować w lidze niższej. Natomiast czterech najlepszych w pierwszej lidze walczyło w Mastersie o miejsca na podium.  W tej rywalizacji najlepszym okazał się Mariusz Piasta, który pokonał w finale Piotra Sadala 6/4  6/1, a wcześniej w półfinale Leona Uliasza 6/1  6/2. W drugim półfinale Piotr Sadal pokonał Piotra Terleckiego 6/2  6/1.  W meczu o trzecie miejsce Leon Uliasz pokonał Piotra Terleckiego 6/4  6/2. Na uroczystym zakończeniu, zwycięzcy Mastersa, oraz dwóch najlepszych z każdej grupy, którzy wywalczyli  awans do ligi wyższej otrzymali puchary, pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Od 19 października rozpoczyna się  edycja zimowa w czterech ligach, która zakończy się w połowie kwietnia 2016r. Wystartuje ponad 50 zawodników, jeśli będą jeszcze chętni organizatorzy utworzą ligę piątą. Zapisy w biurze klubu przy ul. Struga 63.

Wyniki Mastersa:

1 Mariusz Piasta

2 Piotr Sadal

3 Leon Uliasz

4 Piotr Terlecki

 

Awans do pierwszej ligi: 1. Sylwester Nosowicz, 2.  Jarosław Dybus

Awans do drugiej ligi: 1.  Hubert Głogowski,    2. Marta Jaroszek

Awans do trzeciej ligi:    1.  Eryk Krupa, 2. Jarosław Rabenda 

Return Radom / fot. Return Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/ligaamatorow.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96