Wyjątkowa noc na sportowo z MOSiR-em

Wyjątkowa noc na sportowo z MOSiR-em
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Sportowa rywalizacja poprzedzająca najdłuższą noc w roku na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu wpisała się już na stałe do kalendarza lokalnych imprez. W tym roku sportowcy amatorzy rywalizować będą już po raz dziewiąty.

Organizatorzy zdecydowali się na sprawdzoną w poprzednich latach formułę. Do rywalizacji zapraszają więc siedmioosobowe drużyny piłkarskie, ekipy siatkarzy oraz biegaczy. Ci pierwsi, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Narutowicza 9 turniej rozpoczną o godz. 19. Godzinę wcześniej, w hali sportowej do rywalizacji przystąpią siatkarze. Początek nocnego biegania w Ośrodku Borki przy ul. Krasickiego 53 zaplanowano na godz. 20.  

Chętni (dodajmy, że impreza skierowana jest do osób pełnoletnich, które są amatorami), którzy chcieliby uczestniczyć w tej wyjątkowej rywalizacji, proszeni są o kontakt z Działem Sportu MOSiR, pod nr tel. 48 385 10 01. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wyjątkiem jest nocne bieganie, gdzie zapisy odbywać się będą przed rozpoczęciem rywalizacji.

MN

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/inne/noc-swietojanska2015.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96