Ważne zwycięstwo „Kaczorów”

Green Ducks Radom - Rhinos Wyszków

Sobotnie spotkanie było niezwykle ważne dla obu zespołów, gdyż obie ekipy walczą o miejsce w ligowym ćwierćfinale. Mecz w iście tropikalnych warunkach lepiej rozpoczęli gospodarze. Green Ducks po pierwszej kwarcie prowadzili 15 do 12. W kolejnej odsłonie spotkanie lepiej spisali się przyjezdni, którzy na przerwę schodzili przy minimalnym prowadzeniu 33:31. Na szczęście w drugiej części pojedynku radomianie zagrali lepiej i ostatecznie wygrali 68:54.

Było to trzecie zwycięstwo, w czwartym meczu w tym sezonie, Green Ducksów. Obecnie radomska drużyna zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy północno-wschodniej Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego II.

Kolejny mecz „Zielone Kaczory” zagrają 30 sierpnia. Tego dnia na stadionie Radomiaka zmierzą się z AZS Olsztyn Lakers.

KD / JK

Warning: getimagesize(img/zajawki/gd2.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96