Wakeboarding podbija Polskę! W weekend w Domaniowie!

Wakeboarding podbija Polskę! W weekend w Domaniowie!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Trzy weekendy, trzy różne regiony Polski i pełne emocji chwile wodnej rozrywki w samym środku lata, czyli Wakeboard Grand Prix Polski za motorówką przed nami. W najbliższy weekend w Domaniowie!

W sobotę, 5 lipca pokazy będzie można podziwiać w godz. 12 - 18. W niedzielę półfinały w godz. 9.30-13.30, finały w godz. 14- 15.30. Potem do 16 Flyboard Show i  dekoracja zwycięzców.

To niepowtarzalna okazja, by podczas cyklu imprez poczuć na żywo atmosferę wodnego szaleństwa i zobaczyć w akcji największych gigantów wakeboardingu. Żadnej przypadkowości, w szranki staną wyłącznie najlepsi – będzie się działo! Sportowi zapaleńcy z krajów Europy, Afryki i Ameryki powalczą o trzy nagrody w wysokości 1500, 800 i 400 euro w każdej edycji, a na ekscytujące starcie z falami porwą ich specjalnie dostarczone łodzie Master Craft. Relacje z imprez na żywo poprowadzą redaktorzy Antyradia. Rozgrzane do białości emocje można będzie ochłodzić podczas towarzyszącego imprezie Festiwalu Sportów Wodnych: wybuchowe eklektyczne brzmienie to esencja gorącego lata i fantastycznych wakacji. Już dzisiaj zanotujcie sobie w kalendarzu:

4-6 lipca

Zalew Domaniowski

1-3 sierpnia

Zalew Zegrzyński Jachranka – Hotel Warszawianka

15-17 sierpnia

Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie

Ełk – Brama Mazur – Promenada

Organizatorem cyklu imprez Wakeboard Grand Prix za motorówką jest Fundacja Polish Water Sport Federation Plus a partnerami wykonawczymi Marina Domaniowska i So Top.


Źródło: essemedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/wakebord.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96