W niedzielę Charytatywny Maraton Zumby!

W niedzielę Charytatywny Maraton Zumby!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Maraton poprowadzą: Katarzyna Gac i Teresa Walerczak z KG Fitness Studio z Radomia oraz  Anna Półtorak i Marlena Muszyńska z ekipą z Kielc. Do akcji dołaczy się kluby Platinium oraz Fitness Park. Celem maratonu jest zebranie pieniędzy na bardzo kosztowne  leczenie w klinice w Niemczech Magdy z Radomia, u której wykryto nowotwór trzustki.

- Działamy pod patronatem prezydenta Radomia, mamy zezwolenie na zbiórkę publiczną nadaną przez Urząd Miejski w Radomiu. Wstęp dla uczestników maratonu zumby wynosi 20 zł. Należy wcześniej zakupić bilet - cegiełkę. Kupując cegiełkę pomagamy Magdzie wygrać z rakiem, dlatego tak ważna jest liczba osób wiedzących i chcących jej pomóc - mówi Ewa Ziajka.

Zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem 795 473 909  lub drogą elektroniczną na adres e-mail: zumba@fitnesslife.radom.pl. Wpłaty za cegiełkę należy dokonać na numer konta  61147000022343302450000001 z dopiskiem ” bilet cegiełka ” oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika lub uczestników.

Nie musisz brać udziału w wydarzeniu ale też możesz pomóc dokonując wpłaty na konto z dopiskiem "bilet cegiełka". Każda suma jest na wagę złota.
   

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy