W Iłży pobiegną, aby pomagać

W Iłży pobiegną, aby pomagać
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ


Już po raz piąty zawodnicy będą mogli zmierzyć się z 21-kilometrową trasą w Iłży. Dodatkowo organizatorzy zadbali o mniej „wytrzymałych” zawodników i przygotowali także zmagania na trasie 10 kilometrowej. Biegi odbędą się w niedzielę, 17 września. Start zaplanowano o godz. 11 na terenie Miejsko Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Iłży przy ul. Orła Białego 3.

Jak zapewnia Marek Łuszczek, zastępca burmistrza Iłży trasa w tym roku będzie prowadziła tylko po terenie utwardzonym. – Posłuchaliśmy się próśb biegaczy i nieco zmodyfikowaliśmy trasę biegu. Teraz cały dystans będzie prowadził po nawierzchni utwardzonej, co powinno pasować zawodnikom – zapewnił Marek Łuszczek.

Organizatorzy nie zapomnieli o nagrodach. Na pamiątkowe medale mogą liczyć wszyscy uczestnicy, a najlepsi dostaną puchary. Dodatkowo wśród wszystkich wylosowana zostanie nagroda pieniężna w wysokości 500 zł oraz bon na 1 000 zł do salonu rowerowego Rodex.

Zapisy na bieg będą jeszcze przyjmowane w niedzielę, 17 września w biurze zawodów, które będzie czynne od godz. 8 do 11. 


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy