W Domaniowie Wakeboard Grand Prix z... Natalią Siwiec

W Domaniowie Wakeboard Grand Prix z... Natalią Siwiec
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Rozpoczął się pierwszy z trzech weekendów, podczas których zmierzą się ze sobą światowej sławy giganci wakeboardingu z Europy, Afryki i Ameryki. Walczą o nagrody w wysokości 1500, 800 i 400 euro w każdej edycji. Fani dyscypliny zjechali tłumnie do Mariny Domaniowskiej, a jeśli pierwszy dzień można uznać za prognostyk całości, cały cykl zapowiada się wspaniale.

Oficjalne treningi zawodników w sobotę, 5 lipca przebiegły bez zakłóceń, pogoda dopisała, goście również, a emocje stopniowo rosną - ich apogeum nastąpi w niedzielę, na którą zaplanowano główne zmagania konkursowe. Relacje z imprez prowadzą redaktorzy Antyradia. Masa dobrej zabawy czeka też gości przy okazji towarzyszącego imprezie muzycznego Festiwalu Sportów Wodnych. Specjalnym gościem jest Natalia Siwiec. 

Zobacz galerię zdjęć

W niedzielę odbyły się półfinały w godz. 9.30 - 13.30, finały w godz. 14- 15.30. Potem do godz. 16 Flyboard Show i dekoracja zwycięzców.

Organizatorem cyklu imprez Wakeboard Grand Prix za motorówką jest Fundacja Polish Water Sport Federation Plus a partnerami wykonawczymi Marina Domaniowska i So Top.

Źródło: essemedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy