W czwartek pokaz futbolu amerykańskiego w PG 13

W czwartek pokaz futbolu amerykańskiego w PG 13
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W czwartek (11 grudnia) w Publicznym Gimnazjum nr 13 w Radomiu odbędzie się pokaz futbolu amerykańskiego z GreenDucks Radom pod nazwą "Odłóż pilota, chwyć futbolówkę".

Wydarzenie skierowane jest głównie do nauczycieli wychowania fizycznego, uczniów klas szóstych szkoły podstawowych oraz pierwszej i drugiej gimnazjum. - Zaproszeni są jednak wszyscy, którzy chcą zapoznać się z futbolem amerykańskim i jego bezkontaktowa odmianą, czyli futbolem flagowym - zachęcają organizatorzy. Na miejscu będzie można poznać zasady gry, a także wygrać oficjalną piłkę Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

- Czwartkowy pokaz to doskonała i niepowtarzalna okazja do zapoznania się z futbolem amerykańskim, a w szczególności jego tajnikami. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Chcemy pokazać, że futbol amerykański stanowi świetną alternatywę dla bardziej powszechnych i popularnych dyscyplin. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do przybycia, zainteresowania się tym sportem i być może rozpoczęcia swojej przygody z futbolem amerykańskim - mówi Natalia Domagała, wiceprezes GreenDucks Radom.

Projekt realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystki oraz Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego.

Pokaz odbędzie się w najbliższy czwartek (11 grudnia) o godz. 11 w Publicznym Gimnazjum nr 13, ul. 25 Czerwca 79 w Radomiu. Wstęp oczywiście wolny.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/inne/tn_dsc_7761.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96