Udany debiut juniorów GreenDucks Radom

Udany debiut juniorów GreenDucks Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Juniorzy drużyny futbolu amerykańskiego Green Ducks Radom po raz pierwszy w historii klubu, wybiegli na boisko w ramach rozgrywek Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego w rozgrywkach juniorskich! Radomianie w pierwszy turnieju rozgrywanym w naszym mieście zmierzyli się z rówieśnikami z Warsaw Eagles oraz Tytanami Lublin.

W pierwszym pojedynku przeciwnikiem Zielonych Kaczorów byli Tytani. Radomianie od pierwszych minut w pełni kontrolowali spotkanie, a doskonała gra w defensywie, sprawiła że podopieczni Krzysztofa Gajewskiego zaliczyli "czyste konto". Futboliści z Lublina musieli uznać wyższość GreenDucks Radom przegrywając z debiutantem 20:0. W swoim drugim pojedynku Kaczory zmierzyły się z Warsaw Eagles. Zespół ze stolicy Polski składający się również z juniorów Rhinos Wyszków pokonał radomską drużynę 26:6. 

- To był debiut, z którego jesteśmy dumni i który pozwala patrzeć w przyszłość młodych Kaczorów z ogromnym optymizmem. W starciu z dużo bardziej doświadczonymi ekipami pokazaliśmy charakter i dobrze poukładaną grę. Wiemy też, że przed nami ogrom pracy, jednak pierwsza wygrana w historii naszego juniorskiego teamu cieszy jak żadna inna - dodaje klub GreenDucks Radom.

Łącznie w Radomiu w tym roku, juniorzy GreenDucks Radom rozegrają dwa turnieje w ramach rozgrywek ligowych. Kolejne zmagania juniorskiego futbolu amerykańskiego zagoszczą do naszego miasta 4 czerwca.

Wyniki Turnieju Juniorów w Futbolu Amerykańskim:
  • Tytani Lublin - Warsaw Eagles 6:24
  • GreenDucks Radom - Tytani Lublin 20:0
  • GreenDucks Radom - Warsaw Eagles 6:26

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy