Trzech zawodników RKT Return na podium podczas WTK kadetów!

Trzech zawodników RKT Return na podium podczas WTK kadetów!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W Radomiu odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów, którego organizatorem był RKT Return. Gospodarzy reprezentowało trzech zawodników. Wszyscy spisali się znakomicie zajmując trzy pierwsze miejsca.


Na zdjęciu od lewej strony: Bartek Maroszek (RKT Radom) oraz Aleksander Sadal (RKT Radom)

Zwyciężył Bartek Maroszek, który najpierw pokonał Filipa Staśkowiaka (UKS Okęcie Warszawa) - 6/2  6/3, w półfinale Adama Czakańskiego (Deski Warszawa) -  6/3  6/0, a w finale kolegę z drużyny Aleksandra Sadala (RKT Return) - 6/0  7/5.

Drugie miejsce wywalczył Aleksander Sadal pokonując po drodze Jana Gałka (Warszawianka) -  6/4  6/3, a w półfinale kolegę klubowego Gabriela Koczorowskiego - 6/3  6/0.
Trzecie miejsce zajął Gabriel Koczorowski, który w ćwierćfinale zwyciężył Daniela Reszczyńskiego (KT Life Brwinów) -  7/6  6/3.

W turnieju nie wystąpił Konrad Fryze, który od tygodnia przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej w Cetniewie. Duże wyróżnienie spotkało również Aleksandra Sadala, który  otrzymał powołanie, na drugi tydzień obozu i od razu po zakończeniu turnieju wyjechał do Cetniewa. Trenerem zawodników jest Volodymyr Varenytsya.

Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy