Święto Smoczych Jeźdźców w Magicznych Ogrodach

Święto Smoczych Jeźdźców w Magicznych Ogrodach
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Z tej okazji Magiczne Ogrody odwiedzi niesamowita grupa pokazowa „Kozacy z Ukrainy”, która zaprezentuje zapierające dech w piersiach pokazy - Dżygitówkę! Goście będą świadkami wyjątkowych akrobacji na koniach w pełnym galopie!

Podczas wydarzenia na wszystkich gości czekać będzie wiele gier i atrakcji; każdy będzie mógł wziąć udział w zabawach, animacjach tanecznych, konkursach i w wodnej bitwie! W Krasnoludzkim Grodzie chętni będą mogli odbyć szkolenie na dzielnego krasnoludzkiego wojownika, aby później stanąć naprzeciw Krasnoludów i sprawdzić swoje umiejętności w walce. To wszystko i wiele więcej czeka na Was w Magicznych Ogrodach!

Do zobaczenia w świecie baśni!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, stworzony na podstawie oryginalnej, baśniowej historii. Poznasz ją, wędrując przez niezwykłe krainy, które zamieszkały fantastyczne istoty. W tej ekscytującej podróży po baśniowym świecie przemierzysz urokliwe tereny, porośnięte zieloną trawą i bujną, kolorową roślinnością.

Adres do Magicznych Ogrodów: Trzcianki 92, 24-123 Janowiec

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do niedzieli w godz. 10-19.

www.magiczneogrody.com

www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiecNajświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy