Superoes już w sobotę!

Superoes już w sobotę!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Popularna Impreza Samochodowa Superoes jest skierowana do kierowców amatorów i sympatyków sportów samochodowych.

Zawody odbędą się w godzinach 7 – 16. Będą pierwszą z cyklu trzech eliminacji, w ramach rocznej rywalizacji.Uczestnicy zostaną podzieleni na 5 klas, w zależności od pojemności skokowej silnika samochodu, zgodnie z regulaminem Superoes. Podczas każdej eliminacji zawodnicy mają do przejechania kilka prób sprawnościowych, zlokalizowanych na torze Automobilklubu Radomskiego.

Zwycięzcy w poszczególnych klasach otrzymają pamiątkowe puchary. Szczegółowe informacje dotyczące każdej z eliminacji, regulaminy, jak również druk zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.automobilklub.radom.pl.

- Od kilku lat sporty motorowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem m.in. w związku z osiągnięciami sportowymi zawodników startujących w międzynarodowych imprezach, takich jak Robert Kubica, Krzysztof Hołowczyc, Jacek Czachor. Chcemy zachęcić mieszkańców naszego miasta i regionu do czynnego uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym w sportach motorowych i – co ważne! - w bezpiecznych warunkach – mówi prezes zarządu Automobilklubu Radomskiego Aleksander Gajewski.


Źródło: AR RAdom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy