Spektakl "Złodziej" z Renata Dancewicz i Cezarym Żakiem!

Spektakl
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Już niebawem niecodzienne wydarzenie w Sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej (Żeromskiego 53) - spektakl "Złodziej", czyli błyskotliwa komedia w znakomitej obsadzie. Najnowszą produkcję Agencji Certus obejrzymy 9 listopada (niedziela) o godz. 16 i 19.


"ZŁODZIEJ" to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella, w reżyserii Cezarego Żaka.

W spektaklu gwiazdorska obsada: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Leszek Lichota, a także inteligentna fabuła i przede wszystkim mnóstwo humoru.

Więcej o spektaklu czytaj: TUTAJ

Strona FB znajdziesz  TUTAJ

Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek. To złodziej sympatyczny, zagrany brawurowo przez Cezarego Żaka. Złodziej, który przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją, – psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. Ale czy jest to jedyny złodziej, który pojawi się na scenie? 

Bilety: 34 3606067, 732-932-729, KupBilecik.pl, eBilet.pl, Centrum Informacji Turystycznej (ul. Traugutta 3), Polskie Biuro Podróży (pl. Konstytucji 3-go Maja 5).
.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy