Ruszyły zapisy na Słoneczny Bieg 2014

Ruszyły zapisy na Słoneczny Bieg 2014
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W tym roku Słoneczny Bieg, organizowany z inicjatywy inwestora Centrum Słonecznego w Radomiu i Miasta Radom, odbędzie się 1 czerwca. Uczestnicy mogą wybrać krótszy dystans na 5 km lub bardziej wymagający - na 10 km. Zapisy już ruszyły.

W tym roku uczestnicy Słonecznego Biegu 2014 pobiegną ulicami Radomia na dystansie 10 km i 5 km. Start biegu usytuowany będzie na ul. Chrobrego przed Aquaparkiem w Centrum Słonecznym. Limit wiekowy dla dystansu 10 km wynosi 16 lat, a dla 5 km - 14 lat. Wszystkie osoby, które ukończą bieg otrzymają medal, a dla trzech pierwszych osób w swoich kategoriach przewidziane są atrakcyjne nagrody i wyróżnienia. 

Rejestracji na Słoneczny Bieg można dokonać poprzez strony: www.aquapark-radom.pl oraz www.galeriasloneczna.pl. Decydujący się na udział w Słonecznym Biegu w ostatniej chwili i ci nieposiadający dostępu do Internetu będą mieli możliwość osobistej rejestracji w dniach 26 maja - 1 czerwca, w Biurze Zawodów w Aquaparku, przy ul. Chrobrego 3. W tych dniach wydawane będą również pakiety startowe wraz z chipem, który posłuży do pomiaru czasu. Jednak organizator biegu nie gwarantuje pakietów startowych dla osób, które dokonają zgłoszenia w ostatniej chwil, dlatego też warto jest zarejestrować się wcześniej. Wcześniejsza rejestracja oznacza też niższą opłatę startową.

Słoneczny Bieg 2014 jest częścią Sportowego Weekendu, podczas którego w sobotę, 31 maja, na terenie Centrum Słonecznego, odbędzie się wiele atrakcji sportowych dla każdego, a zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, m.in. bieg dla dzieci (rejestracja - w sobotę rano), turnieje koszykówki i siatkówki oraz wyścig raczkujących maluchów.

źródło: Galeria Słoneczna / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy