Ruszył cykl "Niedziela z tenisem stołowym"

Ruszył cykl
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Ósmego września po wakacyjnej przerwie rozpoczął się sezon 2013/2014 "Niedziel z tenisem stołowym". W kategorii open najlepszy był Marcin Kacperczyk.

Mieszany system rozgrywek zapewnił każdemu z grających po siedem gier, niektóre z nich miały bardzo emocjonujący przebieg. - Na dużym zmęczeniu zagrała Marta Marszałkiewicz. W sobotę startowała w I Memoriale Adama Borczucha, gdzie w swojej kategorii zdobyła I miejsce a w Turnieju Open (57 startujących ) miejsce IV. Grała rewelacyjnie, w niedzielę jednak nie starczyło jej siły na grę na takim samym poziomie i po wyjściu z grupy w meczu ćwierćfinałowym przegrała z Pawłem Pietrzykiem. Zrezygnowała z dalszej gry i w rezultacie zajęła 8 miejsce - informuje Katarzyna Bielak, współorganizator i sędzia turniejów. Kolejne turnieje odbędą się w dniach 15, 22 i 29 tego miesiąca.

Finaliści I wrześniowego turnieju:
Kategoria Open
1. Marcin Kacperczyk
2. Kamil Samulak
3. Katarzyna Bielak

Kategoria do lat 16
1. Adrian Giermasiński
2. Karolina Krzosek
3.Wymiatał Kacper

W niedzielę (15 września) odbędzie się kolejny turniej, na który organizatorzy zapraszają wszystkich amatorów i entuzjastów tenisa stołowego. - Jak zawsze szczególnie gorąco zapraszamy dzieci i młodzież. Sport to szkoła charakteru, zdrowa rywalizacja która nikomu nie szkodzi a pomaga zmagać się ze swoimi słabościami, mobilizuje do pracy nad sobą  i treningu, przenosi się na inne dziedziny życia. Daje radość i zadowolenie - podkreśla Katarzyna Bielak. Początek turnieju w niedzielę 15 września o godzinie 16.00 w Sali CKU ul. Kościuszki 7 w Radomiu.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy