Rozwój sportu - magistrat ogłosił konkurs

Rozwój sportu - magistrat ogłosił konkurs
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Prezydent Miasta Radomia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania z zakresu rozwoju sportu na terenie Gminy Miasta Radomia w 2015r. Zadanie to polega na realizacji programów szkolenia sportowego, w szczególności z uwzględnieniem rywalizacji w systemie sportu młodzieżowego.

- Konkurs kierowany jest do klubów sportowych. W przypadku klubów wielosekcyjnych, każda dyscyplina powinna złożyć osobną ofertę - wyjaśnia Sekretarz Miasta Rafał Czajkowski, któremu podlega Biuro Sportu i Turystyki.

Na dotacje w ramach dofinansowania przeznaczone są potężne pieniądze, sięgające łącznie 1,6 mln zł. Oczywiście z zastrzeżeniem, że wysokość tej kwoty może ulec zmianie. - Należy także pamiętać, że wymagany minimalny finansowy wkład własny oferenta wynosi co najmniej 10 procent kosztów całkowitych realizowanego zadania - informuje Rafał Czajkowski.

Dotacja na realizację zadania może być przeznaczona na realizację programów szkolenia sportowego, zakup sprzętu i wyposażenia sportowego, pokrycie kosztów organizowania zawodów sportowych lub uczestnictwa w tych zawodach, pokrycie kosztów korzystania z obiektów sportowych dla celów szkolenia sportowego, finansowanie wynagrodzeń kadry szkoleniowej.

Termin składania ofert upływa 29 grudnia.

źródło: UM Radom / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy