Reebok Fitness Heroes w sobotę w Radomiu

Reebok Fitness Heroes w sobotę w Radomiu
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Ruszyła właśnie wielka, czteromiesięczna akcja Reebok Fitness Heroes, której celem jest promocja różnych dyscyplin fitness. W ramach tego projektu mobilny klub z wykwalifikowanymi trenerami odwiedzi trzydzieści miast w Polsce, a w sobotę 18 maja zawita do Radomia. Mobilna strefa treningowa będzie znajdować się na terenie Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego.

materiały organizatoraUdział mogą wziąć wszyscy. Będzie można spróbować swoich sił w treningu CrossFit oraz w zajęciach z tańca i jogi. Na uczestników czekać bedą także drobne upominki i możliwość startu w konkursie Reebok Fitness Heroes powered by Samsung.

Specjalna mobilna strefa z niezbędną infrastrukturą (sprzęt sportowy, podesty, namioty itp.) znajdować się bedzie na terenie kampusu Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego, ul. Bolesława Chrobrego 27.

- W zeszłym roku promowaliśmy CrossFit, tym razem chcemy zaprosić do wspólnych ćwiczeń wszystkich miłośników fitness. Przez kolejne cztery miesiące odwiedzimy 30 miast, pokazując nowe pomysły na treningi i zachęcając ludzi do aktywności - podkreśla Piotr Błaszczyk, Fitness Marketing Manager Reebok.

Fitness to również sposób na dobre samopoczucie i społeczność ludzi, których łączy wspólna pasja. Reebok Fitness Heroes powered by Samsung to szansa na zaistnienie dla tych, którzy są w swoim środowisku prawdziwymi bohaterami. Nie muszą to być osoby najsilniejsze czy najsprawniejsze, ale są to ludzie, którzy żyją z pasją, są inspiracją dla innych i mają do opowiedzenia ciekawą historię. Być może fitness zmienił czyjeś życie? A może to ktoś, dzięki treningom, wpłynął na postawy innych? Może ktoś znalazł ciekawe miejsce treningów i stworzył wokół niego społeczność pasjonatów? Tacy ludzie będą bohaterami w kolejnych miesiącach.
[gallery id=553]
Swoją historię może opowiedzieć każdy. Zgłoszenia będą przyjmowane za pomocą aplikacji
dostępnej na www.facebook.com/reebok oraz bezpośrednio na imprezach. Co miesiąc najciekawsze historie zostaną przedstawione na Facebooku, a użytkownicy profilu Reebok będą mogli wybierać te najciekawsze. Na koniec akcji w wielkim finale zostanie wyłonionych troje bohaterów - po jednym z każdej dyscypliny. Czekają na nich nagrody rzeczowe i kontrakt sponsoringowy z marką Reebok.

Zapisy na zajęcia będą się odbywać na miejscu lub na www.facebook.com/reebok.

Program imprezy (sobota 18 maja, Radom, teren UT-H, ul. Chrobrego 27):

godz. 10:00 CrossFit

godz. 11:00 CrossFit
godz. 12:00 Dance
godz. 13:00 Dance
godz. 14:00 Dance
godz. 15:00 CrossFit
godz. 16:00 Joga
godz. 17:00 Joga

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy