Radomski Mistrz Polskiej Ortografii

Radomski Mistrz Polskiej Ortografii
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
14 września o godz. 10.00 w Sali Koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralnej Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu po raz VIII poszukiwać będzie Radomskiego Mistrza Polskiej Ortografii.

Specjalnie przygotowane w tym celu przez prof. Andrzeja Markowskiego dyktando, które sam też podyktuje, zostało przepełnione ortograficznymi pułapkami. Zapisy do wzięcia udziału w imprezie potrwają do 12 września: osobiście w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu (ul. Piłsudskiego 12) lub telefonicznie (48-362-67-35) w godzinach od 7.30 do 15.30. Zgłoszenia można również przesyłać drogą elektroniczną: biblioteka@mbpradom.pl. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres zameldowania oraz numer telefonu.

Dla najlepszych czekają do wygrania nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Radomia Andrzeja Kosztowniaka oraz Starostę Radomskiego Mirosława Ślifirczyka.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronach: www.mbpradom.pl, www.radom.pl, www.radompowiat.pl.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/dyktando_2013.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96