Radomski finał wojewódzkiego turnieju krasnali

Radomski finał wojewódzkiego turnieju krasnali
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W Radomiu odbył się wojewódzki turniej krasnali do lat 10 z cyklu "Tenis 10", którego organizatorem był RKT Return. Podobnie jak w mistrzostwach województwa kadetów, finał był wewnętrzną sprawą zawodników RKT Return.

Najlepszym okazał się Rafał Kozłowski, który w finale po bardzo zaciętym spotkaniu pokonał Wojtka Jaworskiego 2:4,  4:2, 10:7. Również półfinały miały bardzo zacięty przebieg. Wojtek Jaworski wygrał z Mikołajem Goldmanem (TKKF Falenica Warszawa) 4:2, 3:4, 14:12, a Rafał Kozłowski pokonał Adama Maghrabiego (Skarżysko) 4:3, 4:2.

W grze podwójnej najlepszą okazała się para Rafał Kozłowski/Dawid Łabądż (Return), przed Wojtkiem Jaworskim/Mikołajem Goldmanem i Danielem Chmielewskim/Frankiem Pastuszka (Return). Trenerem Dawida Łabądzia jest Jarosław Błaszczyk, a pozostałych zawodników Katarzyna Chmielewska.

(Na zdjęciu od lewej: Wojtek Jaworski, Rafał Kozłowski, Adam Maghrabi)

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/tenis/tn_p6230407.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96