Przed nami zawody akrobatyki sportowej na Uniwersytecie Radomskim

Przed nami zawody akrobatyki sportowej na Uniwersytecie Radomskim
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Już w najbliższą środę (5 czerwca) w małej hali sportowej przy ul. Chrobrego 27, odbędą się coroczne zawody studentów II roku Wychowania Fizycznego w gimnastyce sportowej.


W zeszłorocznych zawodach również nie brakowało ciekawych figur oraz piramid. (fot. Szymon Wykrota)

Jak co roku, na początku czerwca tradycyjnie radomska uczelnia organizuje zawody gimnastyczne, w których udział biorą studenci Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kultury Fizycznej na kierunku Wychowanie Fizyczne z Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.

Studenci będą rywalizowali w dwóch kategoriach: trójki żeńskie oraz czwórki męskie. Zawodnicy będą mieli do wykonania pięć dowolnych figur w przedziale nie większym niż 1min. 30sekund. Podczas całego turnieju studenci zaprezentują zatem nie małe umiejętności w tworzeniu wielu ciekawych, a zarazem bardzo trudnych figur oraz piramid.
Po zakończonych zawodach, studenci oraz wykładowcy z Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kultury Fizycznej będą udzielać wszelkich informacji dotyczących studiowania na kierunku Wychowanie Fizyczne na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w naszym mieście.

Zawody gimnastyczne z tematyki akrobatyki sportowej, odbędą się w środę (5 czerwca) w małej hali sportowej przy ul. Chrobrego 27. Początek turnieju zaplanowany jest na godzinę 17:00. Wstęp oczywiście jest bezpłatny.

Na zawody serdecznie zapraszają studenci stacjonarni II roku kierunku Wychowanie Fizyczne oraz wykładowcy Zakładu Kultury Fizycznej w Radomiu.


Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy