Popołudnie z winem - spróbuj słynnej Krwi Judasza!

Popołudnie z winem - spróbuj słynnej Krwi Judasza!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Prezentację flagowych win z regionu Oltrepo Pavese poprowadzi Umberto Quaquarini właściciel winnicy, która została opisana w ostatnim wydaniu Magazynu "Wino". Jednym ze specjałów będzie Sangue di Giuda (Krew Judasza), wino, które zachwyca i cieszy się ogromną popularnością w krajach na całym świecie. W Polsce prekursorem jego importu jest właśnie Wine Market.

Podczas degustacji zostanie zaprezentowane aż 6 wspaniałych win. Będą to: dwa rodzaje wina Sangue di Giuda, czyli półsłodkiego czerwonego wina o zniewalającym smaku i aromacie, Moscato - białe, półsłodkie, orzeźwiające wino, idealne na letnie popołudnia oraz 3 wytrawne i półwytrawne wina tj.: Barbera, Magister i Buttafuoco.

Dla przybyłych gości czekają liczne nagrody i niespodzianki ufundowane przez partnerów "Popołudnia z Winem" m.in. masaże ufundowane przez Smart Relax SPA mieszczącego się przy hotelu Aviator oraz smakowite przystawki, które przygotuje restauracja Fuego.

Degustacja odbędzie się 28 czerwca 2014 roku w godzinach od 15:00 do 18:00 w siedzibie hurtowni przy ulicy Lubelskiej 9/11 w Radomiu.  Warunkiem uczestnictwa w degustacji jest zakup kieliszka w cenie 10 zł.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy