Pchli Targ już 4 stycznia!

Pchli Targ już 4 stycznia!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Nowy Rok warto zacząć od porządkowania, dlatego Stowarzyszenie Kobiet „Babia Góra” zaprasza na kolejny Pchli Targ. Zalegających w szafach szpargałów i klamotów będzie można się pozbyć już w sobotę 4 stycznia w Klubie Osiedlowym „Ustronie”.

Na „Pchlim Targu” można znaleźć odzież damską, męską czy dziecięcą w rozmiarach od xs do xxl, stare książki, winyle, sporo dodatków oraz biżuterii. Będzie również asortyment dla dzieci, począwszy od akcesoriów dla maluchów, po zabawki czy gry edukacyjne. Organizatorzy, jak zawsze, zachęcają również do przynoszenia rzeczy większych gabarytowo. Przedmioty takie, jak np. wózki dla dzieci, rowery, lampy, rtv czy meble można „przynieść” na zdjęciach. – Zależy nam na różnorodności. Liczymy na to, że jak zawsze chętnych do sprzedawania i kupowania nie zabraknie – tłumaczy Agata Jasińska z Klubu Osiedlowego „Ustronie”.

Impreza już na stałe wpisała się w radomski kalendarz, a od tego roku będzie się odbyć zawsze w pierwszą sobotę miesiąca. Popularność „Pchlego Targu” nie dziwi, bowiem w wielu piwnicach, na strychach i w pawlaczach zalega mnóstwo rzeczy.

– Zachęcamy do udziału. Można nie tylko pozbyć się zalegających w domu rzeczy, a le i zarobić parę groszy – mówi Monika Fijałkowska, prezes Stowarzyszenia „Babia Góra”.

Imprezę współorganizuje Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ustronie”. Jeśli tylko pogoda pozwoli, to zagospodarowany zostanie również teren wokół Klubu przy ul. Sandomierskiej 14.

Impreza, która odbędzie się między godz. 14-17 jest bezpłatna, zarówno dla sprzedających i kupujących. Handlujący jednak sami muszą zorganizować swoje stoisko i uprzątnąć je po imprezie. Zainteresowani mogą zgłaszać swój udział, kontaktując się z mailowo: babiagora_radom@wp.pl lub po prostu odpowiednio wcześniej pojawić się przed imprezą. Dokładny regulamin i szczegóły na blogu: babiagora-radom.bloog.pl

Alicja Gryz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy