Nominacje do sportowych laurów

Nominacje do sportowych laurów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Początek roku stanowi czas podsumowań sportowych osiągnięć na różnych szczeblach. Jakoby na deser zaplanowana została radomska Gala Mistrzów Sportu 2013, która odbędzie się 6 lutego.
 
Obecnie najlepszych z najlepszych wybierają poszczególne środowiska i redakcje lokalnych oraz ogólnopolskich mediów. Tymczasem trwa dyskusja nad składem Złotej Dziesiątki Sportowców, Galerii Trenerów, a także nad wyróżnieniami dla Odkrycia Roku, Imprezy Roku, Drużyny Roku, Osobowości Sportowej oraz Sponsora A.D. 2013.
 
Nad wyborem debatuje komisja konkursowa, w której w skład, obok przedstawicieli władz miejskich, Wydziału Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego wchodzą również dziennikarze radomskich mediów.
 
Finał prac i ostateczne decyzje poznamy na uroczystej Gali Mistrzów Sportu, która odbędzie się 6 lutego.
 
NOMINOWANI DO ZŁOTEJ DZIESIĄTKI SPORTOWCÓW:
Aleksandra Buczyńska (RKT Return) - tenis ziemny
Michał Cieślak (BTS 1926 Broń) - boks
Agnieszka Dudzińska (RLTL ZTE Radom) - lekka atletyka
Łukasz Fafiński (RCSZ Olimpijczyk) - zapasy
Alicja Fiodorow (RSSiRON Start) - lekka atletyka
Emilia Jędra (ŁKS) - łucznictwo
Rossi Pereira Leandro (RKS Radomiak) - piłka nożna
Piotr Kardaś (Rosa S.A.) - koszykówka mężczyzn
Justyna Kozdryk (RSSiRON Start) - podnoszenie ciężarów
Arkadiusz Kułynycz (RCSZ Olimpijczyk) - zapasy
Katarzyna Kwoka (RLTL ZTE Radom) - lekka atletyka
Bartłomiej Neroj  (Cerrad Czarni) - piłka siatkowa mężczyzn
Wojciech Peryt (KickSport) - kickboxing
Robert Prygiel (Cerrad Czarni) - piłka siatkowa mężczyzn
Piotr Przepiórka (RCSZ Olimpijczyk) - zapasy
Anna Rędzia (LUKS Sportowa Czwórka) - piłka nożna kobiet
Jakub Smoliński (RLTL ZTE Radom) - lekka atletyka
Mariusz Sobczak (RSSiRON Start) - lekka atletyka 
Sylwia Szulc (RCSZ Olimpijczyk) - zapasy
Jakub Wachnik (Cerrad Czarni) - piłka siatkowa mężczyzn
 
NOMINOWANI DO GALERII TRENERÓW ROKU:
Wojciech Kamiński (Rosa S.A.) - koszykówka mężczyzn
Krzysztof Krzysztoszek (MKS Wodnik) - pływanie
Zdzisław Kolanek (RCSZ Olimpijczyk) - zapasy
Robert Prygiel (Cerrad Czarni) - piłka siatkowa mężczyzn
Wojciech Stępień (Cerrad Czarni) - piłka siatkowa mężczyzn
Jacek Szczygieł (RSSiROSN Start) - lekka atletyka 
Marcin Waśniewski (RLTL ZTE Radom) - lekka atletyka
Volodymyr Varenytsya (RKT Return) - tenis ziemny
 
NOMINOWANI DO TYTUŁU NADZIEJA SPORTOWA ROKU:
Damian Jeszke (Rosa S.A.) - koszykówka mężczyzn
Paulina Nogaj (MKS Wodnik) - pływanie
Przemysław Piątek (RCSZ Olimpijczyk) - Zapasy
Anna Rędzia (LUKS Sportowa Czwórka) - piłka nożna kobiet
 
NOMINACJE DO TYTUŁU IMPREZA SPORTOWA ROKU
Gala Boksu Zawodowego - AG Promotion
Memoriał im. Wł. Miazio w zapsach - RCSZ Olimpijczyk
Memoriał im. A. Wicherka w koszykówce - Rosa S.A
Mistrzostwa Europy w akrobacji samolotowej - Aeroklub Radomski
Mistrzostwa Polski młodzików w lekkiej atletyce - ROZLA
 
NOMINACJE DO TYTUŁU DRUŻYNA ROKU
Cerrad Czarni Radom - piłka siatkowa mężczyzn
MKS Wodnik - Sztafeta 4 x 100 m - pływanie
RCSZ Olimpijczyk - zapasy
RKS 1910 Radomiak S.A. - piłka nożna
Rosa S.A. Radom - koszykówka mężczyzn
 
NOMINACJE DO TYTUŁU OSOBOWOŚĆ SPORTOWA ROKU
Tadeusz Kraska - Stowarzyszenie Biegiem Radom
Marian Osiński - RCSZ Olimpijczyk
Janusz Stańczuk - Cerrad Czarni
 
NOMINACJE DO TYTUŁU SPONSOR ROKU
ROSABUD - Roman Saczywko 
Cerrad - Halina Bąk
Windoor - Paweł Redestowicz
ZM „Krawczyk” - Sylwester Krawczyk

fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy