MOSiR ma nowego dyrektora zarządzającego

MOSiR ma nowego dyrektora zarządzającego
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Od 1 czerwca  w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji na stanowisku dyrektora zarządzającego został zatrudniony Robert Dębicki. 

Robert Dębicki urodził się w 1968 r. w Radomiu. Jest absolwentem Wydziału Mechatroniki  Politechniki Świętokrzyskiej. Studiował także  Psychoterapię Rodzin i Uzależnień w Studium Psychologii i Psychoterapii w Warszawie, jest mediatorem sądowym, psychoterapeutą oraz specjalistą od wizerunku, marketingu i reklamy. Jest działaczem społecznym,  ma dorobek w zakresie organizacji imprez kulturalnych i sportowych. Przez ostatnie 15 lat pełnił funkcję prezesa spółek prawa handlowego, dysponuje  doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz w zakresie organizacji i weryfikacji efektywności pracy. Posiada znajomość dokumentacji księgowej dotyczącej podmiotów prawa handlowego.

Do obowiązków nowego dyrektora w szczególności  należy:

- tworzenie wewnętrznego i zewnętrznego wizerunku spółki,

- zarządzanie kompleksem basenów: „Neptun”’ „Orka” i „Delfin”,

- zadania z zakresu Centrum Informacji Turystycznej,

- promocja spółki w zakresie organizacji imprez  sportowo – rekreacyjnych,  kulturalno – oświatowych i  wystawienniczych.

Robert Dębicki zaproponował nowe rozwiązania dotyczące promocji miasta Radomia w zakresie organizacji imprez sportowych, kulturalnych oraz rekreacyjnych. Zadania te zostały mu powierzone z uwagi na posiadane przez niego wykształcenie i dotychczasowe doświadczenie zawodowe wynikające z  prowadzenia własnej działalności gospodarczej. 

KS, Źródło: UM /fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy