Majowe "Niedziele z tenisem stołowym" w innych godzinach

Majowe
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W majowym cyklu "Niedziela z tenisem stołowym" zmienią się godziny rozpoczęcia rywalizacji. Turnieje będą się rozpoczynały losowaniem o godz. 16.30. Miejsce rozgrywek pozostaje bez zmian - sala gimnastyczna przy Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul Kościuszki 7.

Terminy turniejów majowych to 5, 12, 19 i 26 maja. Organizatorzy prowadzą klasyfikacje miesięczne. Zawodnicy i zawodniczki, którzy w trzech z czterech turniejów zajmą najlepsze miejsca otrzymują puchary i nagrody rzeczowe. Na każdym turnieju natomiast zawodnicy, którzy zajmą w obu kategoriach pierwsze trzy miejsca otrzymają pamiątkowe dyplomy. Turniej rozgrywany jest w kategorii Open - dla wszystkich chętnych i do lat 16 - dla młodzieży i dzieci. - Naszym celem jest propagowanie tenisa stołowego wśród młodzieży i dorosłych, aktywne spędzanie wolnego czasu i profilaktyka zdrowotna poprzez ruch - mówi Katarzyna Bielak, współorganizator i sędzia turniejów.

Organizatorzy zapraszają stałych bywalców turniejów "Niedziela z tenisem stołowym", ale również tych, którzy jeszcze w nich nie uczestniczyli. Zmagania przeznaczone są dla amatorów. Nie mogą w nim startować zawodnicy II i III ligi tenisa stołowego.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy