Leclerc zaprasza na festyn „Bawimy się ze Zbyszko”

Leclerc zaprasza na festyn „Bawimy się ze Zbyszko”
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W najbliższą sobotę, 19 lipca hipermarket E.Leclerc w Radomiu zaprasza dorosłych i dzieci na festyn „Bawimy się ze Zbyszko”. Gry i zabawy, niespodzianki, chłodzące napoje – to wszystko czeka na klientów marketu.

Sobotni festyn będzie miejscem, gdzie świetnie bawić będą się nie tylko dzieci, ale również dorośli. Na ten dzień przewidziano mnóstwo atrakcji i konkursów dla dzieci przygotowanych bezpośrednio przez firmę Zbyszko. Najmłodsi będą mogli zdobyć liczne nagrody, spróbować napojów orzeźwiających marki Zbyszko, a także zrobić sobie zdjęcie z siedmiometrową butelką napoju Rokko, jak również zaprzyjaźnić się z trzema cytrynami. Liczne atrakcje czekają również na dorosłych.

Festyn „Bawimy się ze Zbyszko”  to kolejny pomysł hipermarketu E.Leclerc związany z jubileuszem 15 urodzin. Od czerwca mieszkańcy Radomia mogą uczestniczyć w wileu atrakcjach, konkursach
i niespodziankach zorganizowanych z okazji święta E.Leclerc.

Urodzinowe szaleństwo trwa i nie zamierzamy tak szybko skończyć. Jesteśmy szcżeśliwi, że mieszkańcy Radomia tak licznie przyjęli nasze zaproszenie i wspólnie możemy świętować nasz jubileusz – mówi Thomas Renard, dyrektor E.Leclerc. Cieszymy się, że tym razem do naszego grona dołączył nasz lokalny partner - producent napojów Zbyszko. Zawsze podkreślam, że współpraca z regionalnymi producentami jest filarem strategii biznesowej sieci E.Leclerc.Rozwój lokalnych produktów i ich wytwórców jest bardzo ważny, ma bowiem przełożenie na nasze życie codzienne oraz lokalną społeczność - dodaje Thomas Renard.

Źródło: Leclerc

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy