Kolejna rekrutacja do zespołu Zielonych Kaczorów

Kolejna rekrutacja do zespołu Zielonych Kaczorów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Klub futbolu amerykańskiego w naszym mieście, GreenDucks Radom kontynuuję rekrutację do seniorskiej drużyny. Zielone Kaczory w październiku 2016 roku zakończyły już trzeci sezon w rozgrywkach Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Niestety GreenDucks nie zdołali po raz trzeci z rzędu przebrnąć przez ćwierćfinał play-off PLFA II i nie wywalczyły upragnionego awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

Zarząd klubu zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi zespołu Kaczorów! Już w najbliższą sobotę (11 lutego)) w hali sportowej AGA Sport odbędzie się druga z pięciu rekrutacji do seniorskiej drużyny GreenDucks Radom.

- Nieważne, czy to twoja pierwsza styczność z tą dyscypliną sportu. Nie ważne są także twoje warunki fizyczne. Przyjdź i sprawdź się! Zostań członkiem Zielonej Rodziny - dodają organizatorzy.

Kolejne rekrutacje przeprowadzone zostaną 11 marca, 8 kwietnia oraz 13 maja. Radomianie w nowym roku w fazie grupowej rozgrywek PLFA II zmierzą się z Crusaders Warszawa, spadkowiczem z PLFA I - Tytanami Lublin oraz Aviator Mielec i Rockets Rzeszów. Ligę PLFA II GreenDucks Radom tradycyjnie będą rozgrywać w wakacje, a dokładniejszy terminarz spotkań poznamy w najbliższych miesiącach.

Warto dodać, że zespół GreenDucks Radom w swojej trzyletniej działalności, jak dotąd mógł zaprezentować swoją drużynę jedynie w rozgrywkach seniorskich Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. W nowym, 2017 roku zarząd klubu Zielonych Kaczorów, zgłosił drużynę do rozgrywek juniorskich PLFA! Więcej na ten temat, przeczytają Państwo TUTAJ!


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy