Impreza "Gramy i wspieramy" z siatkarzami "Czarnych" nad zalewem Borki

Impreza
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W sobotę, 12 września Stowarzyszenia Czarni Radom, wychodząc naprzeciw potrzebie integracji i pomocy zaprasza do udział w spotkaniu łączącym dobrą zabawę z pomocą dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Słoneczny Dom” w Radomiu.

Impreza pt. „Gramy i wspieramy” rozpocznie się nad Zalewem na Borkach o godz. 11. Jedną z atrakcji będzie turniej siatkówki plażowej z udziałem zawodników Cerrad Czarnych Radom i Stowarzyszenia. O składach drużyn zadecyduje losowanie.

Natomiast na miłośników sportów wodnych czeka nie lada gratka. Chętni będą mogli wziąć udział w Mini Regatach w formule Match Racing na najmniejszych żaglówkach klasy Optymist.

Nie zabraknie również licznych atrakcji dla najmłodszych uczestników zabawy. Będą wspólne pokazy tańca i grill. Odbędzie się także licytacja koszulki i piłki z podpisami siatkarzy reprezentacji Polski.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup odzieży i sprzętu sportowego dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Słoneczny Dom”.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy