Greenducks zapraszają na rekrutację

Greenducks zapraszają na rekrutację
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W najbliższą sobotę (22 listopada) w VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu odbędzie się rekrutacja do drużyny futbolu amerykańskiego, Greenducks Radom.

- Pierwszy sezon radomskiej drużyny futbolu amerykańskiego okazał się ogromnym sukcesem nie tylko sportowym, lecz również organizacyjnym. Greenducks Radom to solidna marka wyrobiona w zaledwie rok dzięki pracy, pasji i zaangażowaniu wielu osób. Wszyscy, którzy przyczynili się do sukcesu drużyny zgodnie przyznają, że tworzą jedną wielką rodzinę - mówi Natalia Domagała, rzecznik prasowy Greenducks Radom.

- To nie tylko drużyna, to także nasza druga rodzina. Atmosfera sprawia, że czujemy się tu wspaniale, a gra dla takiego klubu to czysta przyjemność i zaszczyt - mówi Bartłomiej Sikora, zawodnik Kaczorów.

Nie jest przesadą stwierdzenie, że ekipa Kaczorów to rewelacja tegorocznych rozgrywek Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego II. - Teraz nadeszła okazja, abyś zasilił ich szeregi! - zachęcają organizatorzy rekrutacji, która odbędzie się już w najbliższą sobotę (22 listopada) o godzinie 10.00 w liceum im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. - Nieważne, czy to twoja pierwsza styczność z tą dyscypliną sportu. Nie ważne są także twoje warunki fizyczne. Przyjdź i sprawdź się! Zostań członkiem Zielonej Rodziny - dodają organizatorzy.

MN / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy