GreenDucks wsparli chorego Szymonka

GreenDucks wsparli chorego Szymonka
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W niedzielę (7 grudnia) w Kręgielni Platinium odbyła się impreza charytatywna "Jednocząc się, pomagamy" dla chorego Szymonka Kowalika zorganizowana przez GreenDucks Radom.

"Kaczory" ponownie pomogły choremu Szymonkowi. - Nie był to pierwszy raz, kiedy czynnie włączyliśmy się w pomoc Szymonkowi choremu na encefalopatię, która polega na odkładaniu się żelaza w mózgu. Leczenie tej choroby jest niezwykle kosztowne, dlatego staramy się pomagać, kiedy tylko możemy -
mówi Natalia Domagała, wiceprezes GreenDucks Radom.

Zobacz galerię zdjęć

Niedzielna impreza charytatywna była połączona z zakończeniem niezwykle udanego dla zespołu GreenDucks Radom sezonu. Ponadto w Kręgielni Platinium zaproszeni goście rozegrali turniej w kręgle, mogli skosztować potraw przygotowanych przez sponsorów. Nie brakowało także atrakcji dla dzieci. Jednym z najważniejszych punktów tej imprezy były jednak licytacje (m.in. koszulki Radomiaka, Czarnych, spodenki Michała Żeromińskiego, piłki do futbolu amerykańskiego czy kolacje w radomskich restauracjach), z których zebrano około 5500 złotych. Fundusze te wspomogą leczenie chorego Szymonka.

- Niedzielny event miał na celu pokazanie, że świetna zabawa może iść w parze z hojnością i otwartym sercem. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tej imprezy, a przede wszystkim pomogli Szymonkowi - dodaje Natalia Domagała.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy