GreenDucks vs Rhinos: wielka batalia dla gości!

GreenDucks vs Rhinos: wielka batalia dla gości!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Goście z Wyszkowa do Radomia przyjechali pewni awansu do rundy play-off w sezonie 2016 PLFA II. Nosorożce w tym sezonie nie przegrały żadnego spotkania. W pierwszym pojedynku tych drużyn lepsi okazali się Rhinos, którzy u siebie wygrali 26:12.

Tym razem przyszedł czas na rewanżowy mecz na radomskiej ziemi. GreenDucks Radom by liczyć się w dalszej walce o play-off musiało to spotkanie wygrać lub w przypadku przegranej stracić jak najmniej punktów.

Lepiej niedziele spotkanie rozpoczęli futboliści z Wyszkowa. Dzięki dwóm skutecznym akcjom szybko objęli prowadzenie 12:0 i takim też wynikiem zakończyła się pierwsza kwarta spotkania. W kolejnych minutach meczu GreenDucks wreszcie odpowiedzieli przyłożeniem, jednak przed przerwą Rhinos dołożyło kolejne cenne punkty.

Galeria zdjęć: GreenDucks Radom vs Rhinos Wyszków


W drugiej części gry, radomianie nadal musieli gonić wynik. Mimo świetnej postawy w formacji ofensywnej Michała Podkowy, GreenDucks nie zdołali odrobić strat i przegrali po raz drugi w sezonie z Rhinos Wyszków. W trzeciej kwarcie spotkania Zielone Kaczory uległy 7:10, a w ostatniej odsłonie meczu 8:18. W całym meczu padł wynik 21:47 dla Nosorożców z Wyszkowa, którzy do rundy play-off podejdą jako niepokonani w lidze.

GreenDucks pozostaje jeszcze jeden grupy rywal. W sobotę (17 września) zagrają w Warszawie z Sharks B. Radomianie są zdecydowanym faworytem tego meczu, jednak teraz GreenDucks muszą oglądać się na pozostałe spotkania w innych grupach PLFA II, które dadzą odpowiedź czy zawodników z Radomia zobaczymy w rundzie play-off i z kim przyjdzie im się zmierzyć w decydującym momencie sezonu.

GreenDucks Radom - Rhinos Wyszków 21:47 (0:12, 6:7, 7:10, 8:18)


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy