GreenDucks Radom poznali swojego rywala w ćwierćfinale PLFA

GreenDucks Radom poznali swojego rywala w ćwierćfinale PLFA
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


GreenDucks Radom z bilansem czterech zwycięstw, a także dwóch porażek zakończyli zmagania w rundzie zasadniczej PLFA II. W ostatnim pojedynku w grupie, zespół Zielonych Kaczorów pokonał w Warszawie, rezerwy Sharks 39:0, czym przypieczętowali awans do najlepszych ośmiu drużyn w tym sezonie. Więcej o tym spotkaniu, przeczytają Państwo TUTAJ.

Do najważniejszej części sezonu awansowało pięciu zwycięzców grup oraz trzy najlepsze zespoły wśród wicemistrzów grup. Radomianie awansowali zatem po raz trzeci z rzędu do rundy play-off Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Kaczory do ostatniej kolejki czekali na swojego rywala w ćwierćfinale PLFA II. Ostatecznie GreenDucks awansowali do play-off z ósmego miejsca i w ćwierćfinale zagrają z niepokonanymi w tym sezonie Rhinos Wyszków!

Rywal Zielonych Kaczorów jest im doskonale znany. Drużyna z Wyszkowa w tym sezonie dwukrotnie pokonała nasz zespół w grupie. W pozostałych ćwierćfinałowych parach zagrają ze sobą: Wolverines Opole- Bydgoszcz Archers, Kraków Tigers - Panthers Wrocław oraz Silvers Olkusz - AZS Olsztyn Lakers.

  
                                    
                                    (grafika: plfa.pl)

W ostatnich dwóch sezonach, GreenDucks Radom przegrywali swoje spotkania w I rundzie play-off, odpadając w 2014 roku z Seahawks Sopot, a w sezonie 2015 z Dragons Zielona Góra.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Polecamy