Green Ducks zaprasza na rekrutację do drużyny juniorów

Green Ducks zaprasza na rekrutację do drużyny juniorów
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Drużyna futbolu amerykańskiego Green Ducks Radom zaprasza na rekrutację do zespołu juniorskiego, która odbędzie się 23 stycznia.

- Nasze Stowarzyszenie Futbolu Amerykańskiego jest gotowe na otwarcie sekcji dla młodych sportowców. Drużyna juniorów będzie mogła odbywać regularne zajęcia na sali gimnastycznej, zapoznać się z rozwojem kondycji fizycznej i zasad dobrego żywienia. Wszyscy chętni do udziału w projekcie będą pod okiem certyfikowanych trenerów specjalizujących się zarówno w odmianie futbolu flagowego jak i kolizyjnego. Drużyna juniorska zaprasza nie tylko chłopców w wieku od 12 do 17 lat, ale także i dziewczęta - czytamy w komunikacie Green Ducks Radom.

- Na zajęciach realizowane będą aspekty w formie bezkontaktowej gry flagowej. Zawodnicy nie zderzają się ze sobą, a jedynie zrywają specjalne szarfy w celu zatrzymania przeciwnika. Dzięki tym treningom wszyscy uczestnicy będą mogli poznać od podszewki zasady futbolu amerykańskiego, rozwijać swoje umiejętności sportowe oraz poczuć ducha rywalizacji w ogólnopolskich rozgrywkach - zachęcają organizatorzy.

Rekrutacja do juniorskiej drużyny Green Ducks Radom odbędzie się w czwartek 23 stycznia o godz. 18:30 w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Radomiu, ul. Kusocińskiego 8. Chętne osoby proszone są o kontakt kontaktu pod adresem: junior.greenducks@o2.pl.

MN

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy