GREEN DUCKS ZACZYNAJĄ WALKĘ W PLAY-OFF!

GREEN DUCKS ZACZYNAJĄ WALKĘ W PLAY-OFF!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Futboliści GreenDucks Radom zakończyli rundę zasadniczą PLFA II. W grupie centralnej nasza drużyna zajęła drugie miejsce, a w klasyfikacji wszystkich drużyn PLFA II uplasowała się na ósmej pozycji, która zagwarantowała im grę w rundzie play-off sezonu 2016.

W spotkaniach rundy zasadniczej Zielone Kaczory sięgnęły po cztery triumfy i poniosły dwie porażki. Radomianie dwukrotnie pokonały Warsaw Sharks B oraz Crusaders Warszawa. Niestety nie udały się dwa pozostałe mecze z Rhinos Wyszków, które za każdym razem kończyły się zwycięstwami Nosorożców.

Niedosyt w teamie GreenDucks pozostał, jednak teraz przychodzi czas na najważniejsze mecze w sezonie. - Były w tym sezonie wzloty i upadki, czy spotkania lżejsze, a także te cięższe, jak potyczki z drużyną Rhinos Wyszków. Mogliśmy z siebie dać zdecydowanie więcej. Oczywiście plan na pewno nigdy nie zostanie zrealizowany w stu procentach, ale awansowaliśmy do kolejnej rundy rozgrywek i to co było już minęło - powiedział Michał Podkowa, skrzydłowy GreenDucks Radom.

W ćwierćfinale PLFA II sezonu 2016, Kaczory ponownie zagrają z Rhinos Wyszków, który w grupie centralnej nie przegrał żadnego meczu i został sklasyfikowany w lidze na pierwszym miejscu po rundzie zasadniczej. To sprawia, że w pierwszym pojedynku play-off radomską drużynę czekać będzie kolejny ciężki pojedynek.

- Nowa runda, nowy rozdział. W tym sezonie kibice już dwukrotnie przekonali się, że pojedynki między nami a Rhinos są zacięte. Wyszków wygrał z nami już dwa razy w tym sezonie, ale teraz to nie ma znaczenia. Liczy się tylko najbliższe spotkanie, które zdecyduje kto awansuje do półfinału rozgrywek. - dodaje Michał Podkowa.

W pozostałych ćwierćfinałowych parach zagrają ze sobą: Wolverines Opole- Bydgoszcz Archers, Kraków Tigers - Panthers Wrocław oraz Silvers Olkusz - AZS Olsztyn Lakers. W ostatnich dwóch sezonach, GreenDucks Radom przegrywali swoje spotkania w I rundzie play-off, odpadając w 2014 roku z Seahawks Sopot, a w sezonie 2015 z Dragons Zielona Góra.

Mecz ćwierćfinału PLFA II: Rhinos Wyszków - GreenDucks Radom rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę (2 października) o godzinie 13:00 w Wyszkowie.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy