Green Ducks Radom po kolejnej rekrutacji

Green Ducks Radom po kolejnej rekrutacji
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W sobotę (1 czerwca) odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych rekrutacji czerwcowych, do radomskiej drużyny futbolowej - Green Ducks Radom. Kolejny nabór odbędzie się w następną sobotę (8 czerwca), na którą już dziś organizatorzy serdecznie zapraszają.


Na zdjęciu zawodnicy Green Ducks Radom, podczas sobotniego (1 czerwca) treningu. (fot. Szymon Wykrota)

Mimo pochmurnej pogody, punktualnie o godzinie 10:00, na boisku KS Start w sobotę (1 czerwca) spotkali się na kolejnych zajęciach zawodnicy "Kaczorów", jak również nowi futboliści, którzy przeszli mały test sprawnościowy, związany z rekrutacją.

Wszyscy wspólnie uczestniczyli w rozgrzewce, przeprowadzonej przez futbolistę drużyny Kings Kraków - Pawła Jankowskiego, a następnie każdy z zawodników udał się do swojego trenera od danej formacji.

Na dwóch pierwszych rekrutacjach, które odbyły się w 15 i 22 marca, udział wzięło ponad 80 osób, z czego na dzień dzisiejszy pozostała liczba 40 zawodników. Jak podkreśla główny trener Green Ducks Radom - Maciej Chruściel, od pierwszych treningów, widać już spore efekty ciężkiej pracy na zajęciach.

- Zawodnicy robią postępy z treningu na trening. Niedługo zaczniemy już pracować nad zagrywkami. Dzięki temu również polepszymy współprace zawodników, a jak wiadomo futbol amerykański jest jedną z najbardziej zespołowych gier. Także tylko zgrana ekipa może osiągnąć sukces, jednak oczywiście są jeszcze inne ważne aspekty, nad którymi musimy popracować, ale wszystko jest na dobrej drodze - powiedział szkoleniowiec radomskich "Kaczorów", Maciej Chruściel.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, kolejny nabór do drużyny futbolu amerykańskiego odbędzie się w kolejną sobotę (8 czerwca) o godzinie 10:00 na boisku KS Start, przy ul. Wernera.

- Podejmij wyzwanie. Czekamy właśnie na Ciebie - zachęcają organizatorzy rekrutacji.

Więcej informacji dotyczących rekrutacji: TUTAJAdam Kurasiewicz / fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy