Futbol amerykański wraca do Radomia!

Futbol amerykański wraca do Radomia!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Radom wraca na mapę polskiego futbolu amerykańskiego. Po upadku zespołów Radom Rocks oraz Barbarians Radom  najwierniejsi fani  postanowili podjąć reaktywację tej dyscyplin sportu w naszym mieście. Już w najbliższy piątek 17 marca, rozpocznie się pierwsza rekrutacja do nowej drużyny Greenducks Radom!Drużyna Futbolu Amerykańskiego GREEN DUCKS RADOM ogłasza rekrutację do zespołu. Pierwsza możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w tej dyscyplinie sportowej odbędzie się już w najbliższy piątek (15 marca) o godzinie 17:00 w hali sportowej VI L.O im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.

- Jeżeli nie masz pomysłu na organizację czasu wolnego, nigdy niczego nie trenowałeś, próbowałeś różnych dyscyplin sportu, ale czułeś, że to nie to, pragniesz polepszyć swoją kondycję, wygląd i samopoczucie. Chcesz otrzymać profesjonalne porady trenerskie oraz specjalne rabaty, brać udział w ciekawych wydarzeniach w naszym mieście, oraz występować w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego? Przyjdź i zasmakuj emocji związanych z grą w futbol amerykański - zapraszają organizatorzy najbliższych rekrutacji.

Rekrutacja odbędzie się w dwóch terminach:
- 15 Marca 2013r.
- 22 Marca 2013r
.

Miejscem spotkań będzie VI L.O im. Jana Kochanowskiego przy ul. Jana Kilińskiego 25
o godzinie 17.00. Obowiązuje obuwie halowe i strój sportowy (krótkie spodenki, t-shirt)


Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail :
greenducksradom@gmail.com. W treści wiadomości należy podać: imię, nazwisko, wiek, wzrost, wagę oraz telefon kontaktowy.
Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy