Druga Strona Ulicy – bezpłatne warsztaty produkcji muzycznej dla młodzieży

Druga Strona Ulicy – bezpłatne warsztaty produkcji muzycznej dla młodzieży
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Fundacja W To Mi Graj we współpracy z Urzędem Miejskim w Radomiu zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów produkcji muzycznej dla młodzieży z Radomia i okolic. Druga Strona Ulicy to projekt nowoczesnej edukacji muzycznej, którego głównym założeniem jest aktywizacja w zakresie muzycznych działań twórczych oraz oddolnej aktywności kulturalnej. Zapisy do 28 września na www.drugastrona.org.

W ramach bezpłatnych warsztatów każdy z uczestników otrzyma niezbędną wiedzę z zakresu podstaw produkcji muzycznej, aranżacji, realizacji wokali, technik studyjnych oraz miksu i masteringu. Cykl zajęć otworzy młodym ludziom drogę do świata dźwięku, zapoznając ich jednocześnie z najważniejszymi zagadnieniami. Warsztaty odbędą się w pełni profesjonalnym studio nagraniowym Mix Room na przełomie października i listopada 2016 roku. Zostaną poprowadzone przez doświadczonych i uznanych w środowisku producentów muzycznych – Piotra „Vienia” Więcławskiego oraz Michała „Eproma” Baja. Projekt zostanie przypieczętowany nagraniem wspólnego utworu wraz z teledyskiem (Letemknow Sequence).

Charakter projektu wynika bezpośrednio z przyjętej misji Fundacji, której naczelną dewizą jest realizacja działań animacyjnych wspomagających lokalne społeczności w aktywnościach twórczych. Dodatkowo jednak towarzyszy mu aspekt profilaktyczny.

Więcej informacji TUTAJ

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy