NEXY XONE TOUR w Radomiu!

NEXY XONE TOUR w Radomiu!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJNEXY XONE TOUR 2014, to cykl imprez z szeroko pojętą muzyką elektroniczną, który będzie odbywać się w każdy weekend od sierpnia do listopada, w różnych zakątkach kraju. Celem XONE TOUR jest prezentacja możliwości sprzętu Allen&Heath XONE w żywiole imprezowym, a także kunsztu artystycznego wielu znakomitych didżejów i producentów.


Sprzęt didżejski Allen & Heath XONE to od dawna synonim najwyższej jakości dźwięku i standard na wielu scenach świata. Mikserów XONE wymagają w swoich rider'ach najbardziej cenieni artyści na całym globie.

Na każdej z imprez tournée wystąpi NEXY - didżej wybrany przez brytyjsko-polskie jury w konkursie na ambasadora marki Allen & Heath XONE w Polsce. Zwycięzca konkursu to doświadczony DJ, aktywny na polskiej scenie od ponad dekady. Na swoim koncie ma występy w wielu klubach i eventach na terenie kraju, a także za granicą. Podczas XONE TOUR będzie prezentował sety w stylistyce: house, tech house, progressive i techno.

W kalendarzu tour znajdują się kluby największych miast Polski - miejsca dobrze znane fanom muzyki elektronicznej. Na półmetku tournée (w nocy z 12 na 13 września), NEXY pojawi się w Polskim Radio Czwórka w audycji "Beat Blender" Huberta Augustyniaka, gdzie zagra na żywo 2-godzinny set. XONE TOUR zakończy występ NEXY'ego na 15-stej, jubileuszowej edycji festiwalu MAYDAY:Full Senses, która odbędzie się 8 listopada w katowickim Spodku.

Strona FB imprezy TUTAJ

Źródło: FB

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy