Moc atrakcji na II Pikniku zdrowia!

Moc atrakcji na II Pikniku zdrowia!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W niedzielę 18 maja na placu przed Urzędem Miejskim odbędzie się II Piknik zdrowia, na którym mieszkańcy Radomia będą mieli okazję obejrzeć m.in. musztrę paradną w wykonaniu „Grandioso”, poznać ofertę ponad czterdziestu organizacji pozarządowych, rządowych i firm, oglądać występy artystyczne oraz posłuchać koncertu znanego radomskiego zespołu reggae Alicetea. Impreza rozpocznie się o godz. 14 i potrwa do godz. 18.

Niedzielne popołudnie 18 maja warto spędzić przed Urzędem Miejskim pod okiem Jana Kochanowskiego, który pisał we fraszce: Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz. I to właśnie zdrowiu poświęcony jest piknik. Będzie można zbadać słuch, poznawać metody zdrowego żywienia, badać wilgotność skóry oraz poziom tkanki tłuszczowej i mięśniowej, brać udział w konkursach, oglądać specjalistyczny sprzęt Straży Miejskiej, Policji i Straży Pożarnej oraz służb medycznych, oddać krew, zostać dawcą szpiku, zapoznać się programem Rodzina Plus i wiele, wiele innych.

Zwieńczeniem II Pikniku zdrowia będzie koncert zespołu Alicetea, który jest znanym i cenionym w kraju wykonawcą muzyki reggae. Zespół pokazał klasę w telewizyjnym programie Tylko muzyka, dał setki koncertów w kraju i za granicą, zbierał nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach oraz wydał dwie płyty. Szykuje się dawka pozytywnej i energetycznej muzyki.

Źródło: MOK "Amfiteatr"

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy