I ♥ 90s w klubie Alibi

I ♥ 90s w klubie Alibi
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W sobotę 1 lutego klub Alibi zaprasza wszystkich wychowanych w latach 90. (i nie tylko) na imprezę w klimatach muzycznych z lat dzieciństwa. I ♥ 90s rozpocznie się o godz. 21:00. Wstęp wolny.

Większość z nas zaliczała wtedy pierwsze biby na szkolnych dyskotekach. Rządził przede wszystkim eurodance, zaczął przebijać się rap, pojawiła się muzyka house i rave. Na rynku muzycznym królowały boys bandy. Sprawdzone gwiazdy muzyki pop z lat 80 również potrafiły pokazać co potrafią. Było barwnie, trochę tandetnie, ale na pewno wszyscy wychowani w tamtych latach dobrze to pamiętamy.

Jeśli zawsze marzyłaś, żeby dostać od Św. Mikołaja Furby, a w szkolnym sklepiku zamiast kanapek kupowałaś gumy-kulki, jeśli jak MacGyver próbowałeś otwierać kłódki wykałaczkami, a na matmie biłeś kolejny rekord w snake'u na swojej Nokii - ta impreza jest właśnie dla Ciebie.

Muzycznie będziemy podróżować od La Bouche, Ace of Base i Dr'a Albana, przez ATC, Benny Banassi'ego i Gigi D'Agostino, aż po Jennifer Lopez, Backstreet Boys i Spice Girls. Swoje ulubione numery z tamtych lat zagra niezwykły i enigmatyczny duet - Tango i Cash. Musisz tam być!

Źródło: Klub Alibi

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy