ZOBACZ FILM: MATKA ZA KARĘ OGOLIŁA CÓRCE GŁOWĘ

ZOBACZ FILM: MATKA ZA KARĘ OGOLIŁA CÓRCE GŁOWĘ
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Do nie niedawna nie istniało coś takiego jak bezstresowe wychowanie, a o nastolatkach pyskujących do rodziców nie było mowy - niewyparzony język bardzo szybko przestawał być problemem, po zastosowaniu rodzicielskiej kary. Zaznaczam jednak - nie jestem zwolennikiem znęcania się nad dziećmi, jednak nie wyobrażam sobie wychowywania dziecka w sposób bezstresowy. Cienka linia i ciągłe wybory to jednak ciężar rodzicielstwa.

I tutaj trafiamy na moment w naszej cywilizacji, który nie do końca mi odpowiada. Chodzi o media społecznościowe i publikacje wszystkiego co się da w Internecie. Raz, narusza to prywatność osób uwzględnionych na materiale, a dwa, może wyrządzić poważniejszą szkodę, niż zwykłe plotkowanie w szkole. Rodzic, to jednak rodzic i jak już wymyśli sobie karę...

W filmiku, matka goli głowę dziewczynie maszynką. Brzmi strasznie drastycznie i powinno się ją zamknąć? Cóż, dziewczyna ma swoje za uszami, bo ogolenie głowy jest karą za wyśmiewanie i znęcanie się nad dziewczyną chorą na raka w jej szkole, która według informacji, przeszła chemioterapię.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy