ZENEK MARTYNIUK: NIE MA JUŻ CZASU NA WIĘCEJ KONCERTÓW?

ZENEK MARTYNIUK: NIE MA JUŻ CZASU NA WIĘCEJ KONCERTÓW?
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W erze komputeryzacji wszystkiego co możliwe, to dość niespotykane, że ludzie wciąż chodzą na koncerty – no bo przecież po co, skoro wszystko jest w Internecie. Tak jak zmniejsza się frekwencja w teatrach, tak wcale nie maleje pod sceną.

Jak się okazuje do jednych z najbardziej i najchętniej rozchwytywanych gwiazd muzyki disco-polo niepodzielnie należy ZENEK MARTYNIUK. Do tego stopnia ludzie chcą go oglądać, że… nie ma kiedy organizować koncertów. Czas niestety się nie rozciąga, a gwiazdor ma zabookowane już wszystkie terminy.
– Mamy tyle zamówień na koncerty, że musielibyśmy grać codziennie. Nie jest łatwo. Jestem sterem, żeglarzem i okrętem. Sam ustalam wszystkie trasy – wyznaje Zenon Martyniuk, lider zespołu Akcent.

Gwiazdy są nieśmiertelne i legenda o ZENEK MARTYNIUK z pewnością będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie. My jednak mamy nieco inną propozycję – jeżeli chcecie posłuchać Zenka to możecie to zrobić w domowym zaciszu. Wystarczy włączyć Radio Rekord FM na 106.2, albo zajrzeć na nasz portal. Tam Zenka jest pełno

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy